| Popescu_Valentin_1990 a întrebat:

Am o dilema: de la buzzer am dat de alta problema, mai exact a inceput sa-mi fasaie castile de la telefoncand le conectam...am cumparat alta mufa jack si degeaba, la fel face...de ce? Stie cineva? De la casti nu e ca scrie casti conectate. De la ce poate fi? Mersi!

1 răspuns:
| mcdonalik a răspuns:

Problema nu vine neaparat de la intrarea sau mufa Jack. Poti avea problema la fire sau la casti in sine. Problema asta se intampla in majoritatea cazurilor. Incearca alta pereche de casti.