| musli a întrebat:

Salut, am o dilema si sper sa ma ajutati. Am un galaxy s 3 si vreau sa fa c o schimbare. Vreau sa achizitionez un telefon mai performant si am de ales intre LG g3 si Samsung galaxy s5. Stiu cam tot ce se poate sti despre telefoanele aceastea insa as vrea o parere. Voi ce telefon ati achizitiona faca ati fi in locul meu.

3 răspunsuri:
| slow0 a răspuns:

Eu as alege G3, clar. Acum depinde de tine daca vrei sa-ti faci reclama S5, dar daca vrei randament iti recomand G3, oricum nu-s mari diferente.

| Dragan_Teo_1994 a răspuns:

Recomand un s5.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune.