| smocin a întrebat:

Salut..am o intrebare..am un Samsung galaxy s2..si mi se stingea si trebuia sa ii scot bateria sa se aprinda.i-am schimbat soft-ul..de la 4.0.3 la 4.1.2 si merge bine.dar vreau sa pun tot 4.0.3..cum fac..adica stiu..cu usb, prin odin..etc..altfel nu se poate? si daca ati putea sa imi dati si un soft 4.0.3 oficial.dau funda

Răspuns Câştigător
| SzL a răspuns:

Nu poti sa dai downgrade la soft decat daca il dai la service (voda, Orange, cosmote) si te costa in jur de 50-100 lei

FUNDA?

1 răspuns:
| alex12alexz a răspuns:

Cel mai bine uitate pe internet.si cauta softul nu cred ca e prea usor sa treci din nou la 4.0.3 eu am Samsung galaxy s1+ si nu mai merge daca am bagat 4.1 sa ma revin la soft anterior. funda