| SkenWell a întrebat:

Am o intrebare : Am un telefon Asus Zenfone 3 ZE520KL si nu pot sa ma decid in ce mod sa il dau pentru a face poze cu el. Manual,Automat, HDR PRO, Super-rezolutie. 4:3, 16M sau 16:9 12M?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai HDR Pro e pentru luminozitate slaba (noaptea). Si scade si rezolutia considerabil. Nu toate pozele ti le face la 16 mpx.
Lasa-l pe automat la 4:3 16 mpx. Le face destul de decent.

| Floryannos a răspuns:

Salut! Eu as spune ca HDR PRO, pe 16M este ideal. Acum depinde si pentru ce folosesti camera