| Macafei_Cătălin_2000_fuyF a întrebat:

Am o intrebare,am vazut la iPhone ca exista o aplicatie sau ceva cand faci poza,e o poza mai lunga in care poti prinde mai multe fundaluri. Daca exista vreo aplicatie pentru Android, va rog sa-mi spuneti!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Cauta in setarile camerei modul Panorama (nu panarama big grin ) si (depinde de camera si softul android) poti face o poza la 360 grade chiar.

3 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Te referi la panorama? Cauta in setarile camerei de la telefon., ar trebui sa gasesti acolo

| SuntSpeşăl a răspuns:

Încearcă Retrica.

| IonescuJuanMircea a răspuns:

Se numeste hdr si trebuie sa ai camera dotata cu asa ceva oricum e o prostie ca trebuie sa tii telefonul nemiscat ca daca il misti cat de putin iese ca o poza normala un pic mai clara