| DoarStefan a întrebat:

am o intrebare,as vrea sa-mi iau un telefon,dar nu pot sa ma decid, am un iphone 4s dar nu prea sunt satisfacut de marimea lui si puterea bateriei lui.
As vrea sa-mi iau un Samsung dar nu stiu de care display-ul super amoled bateria si aprox 5.2 dm si daca e posibil bateria sa fie cat de cat puternica, mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De ce sa te complici cu telefon nou cind poti sa iei asa ceva - https://www.amazon.com/PhoneSuit-Elite-Battery-Case-iPhone/dp/B0050I1MHC?

| CrystaL099 a răspuns:

Am eu la vanzare un s6 edge la 1700 lei. Te intereseaza? Sau s6 la 1500.