| WATCHDOGS a întrebat:

Salut am o intrebare cum pot sa blochez reclamele pe android am Samsung s2 plus 19105p cand intru in joc tot apare reclame si cate o data nu mai merge jocu trebuie sa ma deconectez facebook si apoi merge dar undele jocuri vreau sa fiu logat cu facebook...

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,iti trebuie Adblock Plus.un program care atunci cand intri intr-un joc iti opreste wii-fiul(nu conteaza dacaesti pe mb)..si uite asa reclamele vor disparea..nu ai grija, daca ai un joc care necesita wii-fi nu e problema pentru ca poti sa il joci..il poti downloada de pe net programul pentru ca nu il gasesti pe magazin play..scri pe net Adblock Plus apk si il downloadezi de unde vrei..succes!

| WATCHDOGS explică (pentru AliLina2):

Multumesc merge :*

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Cat timp ai internet nu poti sa scapi de reclame