| Fiona35 a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu muzica de pe smartphon-ul meu (Orange Zali), ascult muzica, cand consuma mai mult bateria? cu casti sau fara? detalii

Răspuns Câştigător
| MitroAlex94 a răspuns:

Depinde si de casti. fara casti deoarece trebuie sa dai volumul mai tare ca sa auzi cv, dar nu e recomandat sa asculti prea multa muzica la casti din cauza ca atunci cand ai castile in urechi bacteriile se inmultesc de 600 de ori mai repede si surzesti mai repede sau faci mai usor boli de urechi.

| Fiona35 explică (pentru MitroAlex94):

Mersi si nu am striu de treaba cu bacterile.

2 răspunsuri:
| Bella123456 a răspuns:

Cu.
daca e fara casti solicita mai mult difuzorul si circuitele telefonului.