| victoriacaraus2005 a întrebat:

Am o întrebare. La Android 5.0 există Mod Copii sau nu? În cazul meu, eu am G S5, iar versiunea e 5.0 ( făcută în fabrică); însă, când accesez Mod Copii, îmi scrie că e imposibil de descărcat. Aveți vreo idee de ce se întâmplă asta, sau e din cauza versiunii...(Căci telefonul meu precedent era G S5 mini, versiunea 4.4.2; însă puteam accesa Mod Copii). Aştept un răspuns cât mai rapid...

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Instalează alta versiune. Cred asta e problema. Sau reseteaza-l