| Naiki a întrebat:

Salut! Am o intrebare, merita iPhone 13 128gb la mana adoua cu 1200euro?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merită. Doar daca esti fraier sa dai atatia bani.

| Simpatic a răspuns:

Second hand iei doar daca nu ai minte!
poti lua iphone 13 pro cu 256 gb la acesti bani, nou din magazin nu sh, e diferenta de doar 400 de lei
daca nu esti un om care castiga bine ci iei bani de la parinti eu zic sa iti iei un telefon mai pe nivelul tau! ca sunt oameni de afaceri care invart de alde 100.000 de euro pe luna si nu dau 7000 de lei pe un telefon, si sunt saraci in tara asta care dau 8000-9000 pe un telefon in rate, ce tara de rahat avem, unde saracul se da bogat si bogatul sarac

| relian a răspuns:

Unu noiu direct de la magazinu Apple si necodat din fabrica costa 750$, alegi si ce culoare vrei tu.
Ala folosit cum de il da cu 1200 de euro laughing cred ca nu ai ce ace cu banii.
Cu 1200 de eruo iei 13 pro, stai sa ma uit cat costa 13 pro, da 13 pro de 128 gb si alegi una din cele 4 culori te costa 1100 dolari, dolari nu euro.Aia e tot.

Dar ala 13 nu se compara cu 13 pro.Bine nu gassti cu banii astia acolo in RO laughing eu vorbesc de aici din America, la voi probabil o fi vreo 1300 de euro poate 1200 de euro cat vrei tu sa dai pe ala 13. Dar tot nou, deci nu lua pe ala folosit.

Cand viu eu acasa in vacanta iti iau unu de aici, ma astepti la aeroport cu banu jos cash laughing iti dau scula si la revedere, fiecare in treaba lui.
Asta de vrei sa ai telefon din america si cu bani mai putini laughing si nou sigilat, nu folosit.
Daca dai 1200 de euro iti iau iphone 14 deja laughing

| Catrice a răspuns:

Atât face unu nou lul

| Lukasssz a răspuns:

Nu merita, e ca si cum tu baiat ai vrea sa formezi o relatie cu una care a facut sex cu fostul`.Cel mai bine cumperi unu nou, asa si cu femeile, o iei pe una care e fecioara incawinking.

Răspuns utilizator avertizat
| Legion7X a răspuns:

Buzunarul tău ce zice? Dacă îți permiți toate merită, nici măcar nu-i nevoie să mai iei în considerare prețul. Pus în coș și atât. laughing

| AnemonaP a răspuns:

Nu. Telefonul cel mai bun e luat nou

| Mirel4412 a răspuns:

Daca tu iei telefonul asta de 1200 euro doar pentru Instagram si tiktok nu stiu ce sa zic... Nu cred ca prietenii tai o sa te respecte mai putin daca nu ai ultimul telefon cu camere in diagonala.

| gigite a răspuns:

NU.
Telefon APPLE iPhone 13 5G, 128GB, Midnight =4450 lei

| Simpatic a răspuns (pentru gigite):

Cred ca el s-a referit la pro max dar si asa de ce sa-l ia sh cand nou e 8000 lei, mai bine dai un ban in plus dar e nou

Răspuns utilizator avertizat
| 19flo79 a răspuns:

Clar, NU happy