| panda3 a întrebat:

Salut,am o intrebare pentru cei care joaca Temple run 2. Mi-am descarcat jocul cu o luna in urma si inca nu am nici un challenge, iar din cauza asta nu pot sa trec la un nivel nou.Cind intru in sectiunea challenges imi apare ca urmatorul challenge va fi peste un anumit timp si tot nu imi apare nimic. Sper ca ati inteles despre ce vorbesc si va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Conecteazate la internet.

Eu asa am rezolvat aceasta problema.
Daca nu reusesti nici asa, sterge datele jocului apoi intra inapoi in el cu o conexiune activa.

Succes.

| panda3 explică (pentru FanLenovo):

Multumesc,o sa incerc

| FanLenovo a răspuns (pentru panda3):

Te rog spune-mi daca a functionat.
Apropo, ce jocuri mai joci, in afara de Temple run 2?