| Mihai7100 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce au telefonul ALLVIEW X5 SOUL PRO sau pentru cei ce știu despre ce este vorba.Pe acest telefon ruleaza Fortnite?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Nu inca din ce stiu, dar daca chiar esti pornit sa joci Fortnite pe tel sunt smecherii care pacalesc jocul ca ai unul din telefoanele suportate si te poti jucawinking De ex pacalesti Fornite-ul ca ai Note 9.
Eu asa am facut pe un XIaomi Redmi 4X, daar iti trebuie root si o aplicatie speciala, GlTools parca. Funda?