| Edyjuhguhg a întrebat:

Salut, am o intrebare, pot da resetare la iphone daca e blocat pe o retea? Pe Anglia

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Blocat intr-o retea inseamna ca nu poate folosi cartele din alte retele. Nu este antifurt!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Vezi ca va cere contul de icloud dupa resetare. Daca nu e contul tau pe el si nu stii parola nu il mai poti folosi dupa.

| Yuoia a răspuns:

Tu vrei sa dai resetare la starea din fabrica? Se poate.
Dar daca vrei sa deblochezi alte retele, nu vei reusi. O poate face providerul (daca vrea!) dar contra cost. Tot contra cost se poate face la un service.