| Adella21 a întrebat:

Am o mare dilema si ma gandeam ca ma puteti ajuta voi. Nu stiu ce telefon sa-mi iau. M-am gandit la Allwiew X2 Soul Pro, Lenovo Vibe X2 si Lenovo Vibe Z2...
As vrea sa imi dati niste sfaturi. Funda!
PS: Scuzati categoria, dar am ales aceasta categorie deoarece e mult mai accesata si as putea primi un raspuns cat mai rapid

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul Pro deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că aceste modele NU au slot pentru SDcard de memorie externă, iar memoria internă este foarte mică :(

Toate cele bune!

| Adella21 explică (pentru bursuc001):

Deci nici unul din cele 3 telefoane nu au slot pentru SDcard de memorie externa?

| bursuc001 a răspuns (pentru Adella21):

Mda, nici unul dintre cele 3 modele NU are slot pentru SDcard de memorie externă sad