| Georgel26 a întrebat:

Am o mare problema cu telefonul meu (Samsung Galaxy S2 i9100) pentru ca mi s-a stricat placa de baza. Stie cineva de unde as putea achizitiona una noua sau macar second hand (de la alte telefoane defecte - cu display-ul spart, de exemplu)? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Cauta pe okazii daca ai noroc sa gasesti ceva, dar iti spun ca reparatia acelui telefon costa ca unul nou, nu se renteaza reparatia telefonului, mai bine iti iei altul cu banii ce trebuie sa ii investesti in telefonul vechi

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Ai putea incerca pe okazii sau pe alte site-uri dar slabe sanse dar palca de baza face cam tot telefonul.Mai bine iti iei altul decat sa-l repari

| davidtm a răspuns:

Uite aici:
http://www.okazii.ro/telefoane- Samsung/Samsung-galaxy-s2/Samsung-galaxy-s2-negru-16gb/Samsung-galaxy-s2-placa-de-baza-a127698866