| Dinu_Marian_1994 a întrebat:

Salut am o mica problema am vrut sa restaurez un iphone 3g am urmat toti pasii pana la sfrasit iar la urma nu a mai mers fiindca aveam PIN la cartela, mi-au spus sa scot cartela sa bag alta fara pin asa am facut dar tot acelasi lucru mil spune in itunes sa bag o alta cartela fara pin si am bagat 2 pana acum fara pin acum l-am restaurat inca de doua ori si tot la fel nu po sa deschid telefonul din cauza acelei cartele, i tuneusul nu duce pana la capat restaurarea fiindca imi zice de cartela chiar daca e schimbata telefonul se aprinde dar imi spune sa-l conectez la itunes deci nu merg...e help

3 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Fai jailbreak&Hacktive

| nvlad a răspuns:

Da, sigur este de la setari cred ca ai umblat acolo si acum seteaza telefonul automat la orice cartela pe care o bagi. Daca vrei sa deblochezi baga pinul telefonului pe care il gasesti in instructiunile telefonului de cand l-ai cumparat. Funda?

| Dinu_Marian_1994 explică (pentru nvlad):

Nu cred ca ai inteles intrebarea dar oricum mersi mult pentru raspuns. nu am umblat la setari si nu pot umbla in el decat apel de urgenta atat