| denisTiky a întrebat:

Am o nelamurire, azi mi-am reincarcat cartela cu 10 euro, chestia e ca eu luni plec in Italia si nu stiu daca acea oferta se activeaza automat(ceva de genu). Acuma, problema e urmatoarea: daca eu sun pe cineva(cand sunt in Romania) o sa imi ia din acei 10 euro sau nu? Si cum sta treaba cu acel roaming. Multumesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca da, activeaza o promotie pe care o poti folosi si in Italia

| iwefgOficiall a răspuns:

Mai repede cumperi o cartela rds ca au cateva minute internationale

| Vlãdy_Vlãdy_1998 a răspuns:

Da o sa iti ia si tie si lui 0, 35 € centi pe minut