| Adita1988 a întrebat:

Salut, am o nelamurire si eu si postez aici fiindca e cea mai populata categorie big grin, deci:
Daca am cartela Orange si am apel in asteptare activat si vreau sa bag cartela Vodafone, ramane setat apelul in asteptare? intreb fiindca am patit-o cu cineva, care a scos cartela de Orange si si-a bagat-o pe cea de Vodafone, iar cand am sunat imi dadea ocupat, ca si cand vorbea la telefon, dar ea sustine ca nu vorbea, desi mi-a sunat ocupat vreo 10 min big grin, exista posibilitatea sa se dezactiveze apelul in asteptare? ea sustine ca a fost de la retea...ma rog...a mai patit careva, sau pareri, chiar am nevoie, multumesc

Răspuns Câştigător
| Cucos_Ana_Maria_1990 a răspuns:

Daca bagi cartela de Vodafone nu ai cum sa ai tot apel in asteptare, se activeaza la fiecare cartela.winking

| Adita1988 explică (pentru Cucos_Ana_Maria_1990):

Mda...multumesc,dar faza sti care era, ca am sunat pe cineva si imi dadea ocupat ca si cand ar vorbi la telefon, dar cand am intrebat daca a vorbit, a zis ca nu, ce parere ai? minte sau era ceva de la retea? laughing

1 răspuns: