| Mary012 a întrebat:

Am o prietena care are un telefon Mirya Grand. La inceput a mers bine o saptamana dar dupa a inceput sa se opreasca in timp ce vorbeam pe wapp, mess. L-am dus la garantie si astazi in jurul ore 14 l-am luat. Problema este ca si azi i s-a oprit. Tin sa mntionez ca procentajul la baterie nu s-a schimbat dupa oprire! O sa il ducem din nou la garantie. Intrebarea mea este ce ar putea avea?

2 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Pai astea Mirya sunt cam aiurea, si eu am avut o tableta mai demult si s-a stricat, dar era si ieftina..Nu stiu exact, poate iti vor raspunde si useri care au avut o experienta altfel decat a mea.

| Ykuzo a răspuns:

Are un defect de fabricație sau pur și simplu, poate nu a fost conceput bine de către ingineri. Cunoști vorba, 10 lei dai, de 10 lei te ține.