| Hollywood a întrebat:

Salut
Am o problema...
Am abonament pe Cosmote. Cum pot verifica cand am factura pe 0? cand incepe luna? Cum pot afla astea fara sa am acces la contract sau la factura?

3 răspunsuri:
| Dreamgirl a răspuns:

Perioada de facturare a fiecarei luni este din 25 pana in 24 a urmatoarei luni. Dar nu inteleg la ce te referi cu factura pe 0?

| Hollywood explică (pentru Dreamgirl):

Bun din ce am inteles factura imi vine pe 25 a fiecarei luni.
Cand spun factura pe 0, adica am platit si am vorbit 0.
Dar trebuie sa imi dea un SMS, ca sa emis factura nu?

| Dreamgirl a răspuns (pentru Hollywood):

Da se trimite se un sms in ziua in care se emite factura. Si pe factura iti este detaliat tot, minutele pe care le-ai vorbit si sms-urile si tot. Iar ca sa vezi cate minute mai ai sau sms, sau cost suplimentar, etc. poti apela la *151#.