| الهوتو_المحفوظ_بالملح_1983 a întrebat:

Salut, am o problema am dat han, dreset, factory la un telefon Energy Max 4g imi cere contul la Google stiu si contul si parola si la gmail doar ca nu vrea sa mearga mai departe, am si internet, imi zice ca parola nu e buna s-au ca imi trebuie contul anterior m-a zapacit de cap.

2 răspunsuri:
| Zău_Marino_1998 a răspuns:

Il poti face singur acasa. Asa am patit si eu la un j5.Ai nevoie de pc si u program. Cauta tutoriale pe Youtube

| CipriEm23 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic si eu am patit asta si trebuie sa-l duci la service gsm sau sa il resoftezi