| Pandaboy09 a întrebat:

Salut..Am o problema.
Am resetat telefonul din fabrica iar acum merge mai prost ca si inainte plus ca nu mai primesc mesajele pe telefon. Aveam aplicatia Steam pe telefonul respectiv iar dupa reset s-a sters tot de pe ea (era normal)
cand dau sa ma conectez neavand acel cod de autentificare selectez ca sa il primesc prin sms dar nu vine am asteptat chiar si 5 minute. mentionez ca azi am dat reset!

1 răspuns:
| AlinaCucu a răspuns:

Incearca sa te conectez pe steam de pe un pc sau alt telefon ciudat ca imi merge greu dupa resetare