| daxnor a întrebat:

Am o problema! Am un Lg GT540 si am tastat de prea multe ori codul gresit si s-a blocat telefonul.Am cautat pe net si am vazut ca daca tin apasat TASTA VOLUM si BUTONUL POWER OFF imi intra in emergrcy mod si nu mai dispare.Nu mai stiu nici contul google care l-am avut pentru telefon.Lasi si reseta ca sa isi revina telefonul. AJUTOR!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este asa de greu de retinut o parola si un id? Ma refer si la Google dar si la codul telefonului.Va trebui sa te duci la un service.

| LollypopMe a răspuns:

Buna!
Du-te la un specialist in telefoane. E bine daca mai ai garantie.
Succes!