| Devil2012 a întrebat:

am o problema am un Samsung galaxy mini si nu se mai incarca deloc si nu stiu ce sa fac, imi puteti spune?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu schimba bateria. S-ar putea să fie o problemă cu încărcătorul. La usb se încarcă? Dacă nici la usb nu se încarcă atunci de abia să schimbi bateria. Baftăhappy

| ThePathWalker a răspuns:

Schimba bateria. Te duci la reparatii telefoane sau gasesti tu sa cuperi una noua si o inlocuiesti pe cea veche (nu costa mai mult de 100 de lei una).

| Feliciaaaaaaaaaa a răspuns:

Salut. am si eu Samsung galaxi note 2. si la mine era la fel... poate blocul e prea slab. la mine de exemplu cind il conectam se descarca. :S Incearca sa schimbi blocul, poate aici e problema.
SUCCES happy

| Feliciaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Feliciaaaaaaaaaa):

"blocul" inseamna incarcator. scuza-ma ca am zis asa. sunt din Moldova si cam noi stam greu laa capitolul "limba romana"

| zzPufoseniaxx a răspuns:

Probabil este o problemă la baterie sau la încărcător. Încearcă alt cablu sau încărcător (baza). Dacă nici acum nu se încarcă sigur este o problemă la baterie. Ar trebui să vorbești cu un specialist.