| NOname0917 a întrebat:

Salut..am o problema, cand intru pe telefonul mobil pe net, spre exemplu pe facebook nu ma lasa, imi zice ca nu am semnal la telefon, desi semnal am full. stiti care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| RobertRobyRobert a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat... daca vr sa intri pe facebook NU MAI INTRA pe aplicatia (facebook) incearca sa intri pe google, scrie facebook si te loghezi, sau daca nici asa nu iti merge dezinstaleaza facebookul si reinstaleaza-l, bafta sper ca am fost de folos

2 răspunsuri:
| NOname0917 explică:

Am rezolvat...am scos bateria si am pus-o la loc si merge laughing)

| ionelabon a răspuns:

Mie cand mi s-a intamplat asa nu mai aveam mega