| peke a întrebat:

Salut am o problema cu blițul de la telefon.
El functioneaza foarte bine dar în aplicația camerei face figuri,când dau sa fac poza, blițul se aprinde la focalizare dar când trebuie sa facă poza se aprinde foarte puțin și ies pozele negre, asta și pe timp de zi(țin sa menționez ca este încă în garanție)

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Daca nu ai dat cu el de pamant si asa era inca de la prima folosire, atunci mergi cu el la ei si le poti cere explicatii.Probabil este si o setare pusa gresit.