| florin197 a întrebat:

Am o problema cu cartela Orange, am minute si credit pe ea. Ieri mi-a expirat creditul si nu mai pot sa sun...de ce? Minutele sunt valabile pana in 3 ianuarie.
Stie cineva ce pot sa fac?
Va mulțumesc!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Odata ce iti expira creditul, esti in perioada de gratie ( este de 1 an, dupa acest an, daca nu reincarci, cartela nu mai e buna, e expirata) nu conteaza cate minute sau daca ai credit pe ea, trebuie sa o reincarci ca sa ai din nou valabilitate ( 1 luna cu 5 euro).