| collapse2001 a întrebat:

Am o problema cu contul de Instagram. eu tin minte ca acum 2 ani m-am logat cu Facebook, n am bagat absolut nici o parola... acum mi am schimbat telefonul si cand ii dau logare Facebook ( am acelasi cont de Facebook) mi-a facut alt cont de Instagram... cand vreau sa ma loghez cu cel vechi trebuie sa bag o parola pe care eu n am bagat o niciodată. Cand dau am uitat parola imi da codul de confirmare pe email ul si numărul de telefon cele vechi, pe care le aveam acum 2 ani, iar eu între timp le am schimbat. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa renunti la bautura apoi sa faci rost de vechiul email de pe vechiul telefon.