| catalin9100 a întrebat:

Am o problema cu internetul pe telefon.Cand activez datele mobile se incarca foarte greu si dupa nu imi apare sus acel H cu cele doua sageti.Am doua cartele in telefon una de la Telekon si una de la Digi. La cea de la telekom imi apare acel H dar la Digi nu.Am incercat si sa fac un APN nou dar tot nu merge.Ce ramane de facut?

3 răspunsuri:
| Răzvi4Deni a răspuns:

Verifica daca mai ai mb, de aceea nu iti merge.

| Sophie1234567 a răspuns:

Poate daca e cartele poate nu e nelimitat insa daca merge nu vad nici o problema.

| 3106580 a răspuns:

Pai...s-ar putea ca pe celelalte cartele sa nu mai ai mgb....ai verificat creditul?