| bogdi2011 a întrebat:

Am o problema cu iphone 5. L-am lasat peste noapte la incarcat si azi dimineaza m-am trezit cu el inchis. L-am pus la incarcat imi arata bateria pe ecranul negru si un incarcator cu fulger jos. Am crezut ca se incarca si l-am lasat o ora. Cand am vrut sa il deschid la fel imi face, imi arata bateria ca este descarcata. Este de la incarcator sau baterie? Tin sa mentionez ca atunci cand conectam incarcatorul primeam uneori mesaje ca nu este compatibil.

1 răspuns:
| TheHunterMan a răspuns:

Incearca sa il pornesti in DFU(ti apasar pe butonul de power si ala din mijloc de home)