| pastru009 a întrebat:

Salut.Am o problema cu Magazin Play de pe telefonul meu(Allview P5 Mini)! Can incerc sa instalez un joc pe telefon de pe Magazin Play imi zice ca trebuie sa ma loghez in contul de Google.
Bun! Am facut acel lucru si dupa mi-a zis acelasi lucru si am verificat contul de 3 ori si acelasi lucru! Ce are?!? crying sad
Dau funda si vot! AJUUUUUTOOOOORRR!

Răspuns Câştigător
| Kanno a răspuns:

Castel Defense probabil nu este o aplicatie free si necesita conectarea la un cont google care are o carte de credit inregistrata... Daca niciunul din conturile tale google nu au o carte de credit inregistrata nu poti achizitiona aplicatii contra cost din market. Sfat: Il poti downloada de aici http://android.mob.org/download/a4349.html apoi il copiezi in telefon si il instalezi.

| pastru009 explică (pentru Kanno):

Dar l-am mai avut instalat inainte de a-l duce la reparat si nu imi cerea niciun cont Google! sad

6 răspunsuri:
| StasN9 a răspuns:

Salut,schimba contul. uite te-am inregistrat eu
pastru009tpu@gmail.com
parola- pastru009
Trebuie sa fii logat la gmail

| pastru009 explică (pentru StasN9):

Imi zice ca trebuie sa fiu logat in contul Google.Eu vreau sa download-ez jocul Castle Defense(free game) si la acel joc imi zice sa ma loghez dar daca download-ez de exemplu Talking Tom sau alta aplizatie nu mai imi cere acea logare! Ce inseamna? crying
App. mersi de al treilea cont. laughingAm doua si la ele imi zic la fel ca la cel facut de tine. big grin

| pastru009 explică (pentru StasN9):

Daca nu ma insel cred ca Castel Defense este singurul care imi cere acea logare, fiindca la alte jocuri nu imi cere nimic si ma duce direct spre instalare.De ce nu pot instala Castle Defense? Scuze daca te enervez. sad

| StasN9 a răspuns (pentru pastru009):

Http://android.mob.org/game/castle_defense.html

Uite jocul, scoti joaca in calculator are putina memorie 15.7 MB, dupa ce ai descarcat joaca, o pui prin USB in telefon.o pui in oricare fisier, apoi intri din telefon in fisieru care ai pu joaca, apesi pe ea si abra cadabra

| Kanno a răspuns:

Castel Defense probabil nu este o aplicatie free si necesita conectarea la un cont google care are o carte de credit inregistrata... Daca niciunul din conturile tale google nu au o carte de credit inregistrata nu poti achizitiona aplicatii contra cost din market.