| ionnutzzzz a întrebat:

Am o problema cu o tableta. Tableta e Samsung galaxy tab 2, 7.0, 8GB. De obicei o incarcam de la un alt pc prin cablu de date pentru ca nu am incarcator de priza, iar azi cand am vrut sa o bag la incarcat. Am constatat ca nu se mai incarca. Imi arata iconita cum ca se incarca dar scrie ca nu se incarca. l-am lasat vreo 20 de minute sa vad daca se incarca si nimic, e tot la 15% bateria. Aveti vreo idee ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| MonsterUnix a răspuns:

Bateria s-au softul incep sa se deterioreze! du-o la un service! happy

| ionnutzzzz explică (pentru MonsterUnix):

Imi cer scuze, acum am vazut raspunsul. Multumesc, nu am dus-o ca am reusit sa o fac sa mearga dar acum am alta problema. Cand se descarca de totul si o pun la pc la incarcat tot porneste ca si cum s-ar incarca dar dupa prima linie la baterie se stinge si nu se incarca deloc pana ce tot o (frec la cap) Scuze de expresie. Daca imi poti da un sfat e bine primit. happy