| razvanel720 a întrebat:

Salut am o problema cu telefonul am Samsung core 2 duos si problema este la usb cand in pun in pc il recunoaste ca o camera eu vreau doar sa pun niste melodii happy.si inca ceva nu merge netul si am facut toate setarile am cartela 3G de la digi o mers maxim 2 ore dupa puf gt si am net nelimitat si e cam naspa eu am luat cartela mai mult pentru net deci astept orice raspuns dar bun happy.

FUNDA

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Deconectează telefonul din modul camera si conectează-l in mod memoriei de masa.