| Vlad529 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul meu. Azi eram la scoala si l-am bagat la incarcat cateva ore. Dupa ce l-am scos, a inceput sa se comporte ciudat: isi dadea singur comenzi, deschidea aplicatii si apasa butoane la intamplare fara sa ii fac nimic eu, ca si cum l-ar fi controlat altcineva. I-am aratat profesorului de info si a zis ca e virusat, asa ca l-am resetat ( m-am chinuit ceva vreme sa intru in setari si sa reusesc sa il resetez ) dar si dupa ce l-am resetat tot la fel face. As putea sa il repar cumva fara sa ma duc la service? Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil din cauza curentului de la scoală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala e telefon posedat. Cam greu sa cred ca e virus. Poate virusul gripal? Posibil. Poate a racit.

| Tudy000 a răspuns:

Te duci frumos pe google play instalezi Malwarebytes, ii dai drumu accepti pe acolo tot ce te intreaba si dai scan now, il lasi sa scaneze iar dupa cand te intreaba ce sa faci cu ce a gasit selectezi sa stearga tot sau sa puna in carantina, daca asta nu te scapa de ce problema ai, e grav de tot si trebuie mers la service pentru reinstalare de Android.

| IubitoareaDePisici a răspuns:

Descarci o aplicatie antivirus si dupa aceea o pornesti la mine a mers dupa ce am lasat-o cateva ore.