| BaiazidCuceritorulDeFemei a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu!
Dive 30(ZTE Blade a410)!
Am uitat parola! Am gasit site-ul :https://www.google.com/android/devicemanager si am revenit la setarile din fabrica!
Am reusit! Dar acum imi cere contul Google, care a fost sincronizat pe telefon! Dar, este șters, pentru ca aveam prea multe conturi!
Ce pot sa fac? Cum pot sa trec peste conectarea la contul Google?
Mulțumesc! Ofer Funda

2 răspunsuri:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut,Baiazid.Problema ta cu contul de google la telefonul ZTE Blade a410 se poate rezolva doar intr-un service gsm. Daca esti din Bucuresti intra pe www.ServiceTelefoane.ro si fa o programare.

| LautaruViorel a răspuns:

Cum trec de contul gogle care l-am uitat