| MaximAmSpusS a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu : HTC HD2, o problema cu conexiunea la internet.
Eu sunt conectat pe wifi-ul de acasa pe telefon, merge sa navighez pe opera, sa vad vioclipuri in aplicatia youtube, merge internetul in internet explorer, dar... Cand vreau sa intru pe aplicatia Marketplace, sau Facebook, imi zice ca este o problema cu conexiunea la internet, sau o problema cu serviciul. Nu stiu ce sa-i fac, si imi apare intruna o eroare cu GPRS-ul ( o problema cu home network parca ).
Ma poate ajuta cineva? As fi foarte recunoscator. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| EndWar a răspuns:

Incearca sa descarci din nou aplicatiile, sa le updatezi, dezinstaleaza-le si instaleaza-le inapoi. Daca tot nu merge dai Reboot la telefon. Daca nici asa nu merge trebuie reinstalat Androidul/Windows phone

| Te_Iubeshte_Idu_1998 a răspuns:

E semnalul prea slabut wifi-ului pe care il are telefonul pentru marketplace si facebook te sfatui sa intrii de pe pcwinking