| nifron a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, incerc sa sun pe cineva si suna raspunde un robot care spune ca numai este loc pentru mesajele vocale. Nu stiu de ce imi spune asta dar eu nu am lasat nici un mesaj niciodata, la alte numere merge sa sun...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este la acel cineva pe care il suni.A fost sunat de multi altii si s-a incarcat mesageria vocala.

| mihai69 a răspuns:

Telefonul tău nu are nicio problemă; poți încerca dă suni acel număr de la orice alt telefon și vei obține același mesaj. Chiar dacă tu nu ai lăsat niciun mesaj, asta nu înseamnă că nu au făcut-o alții, înaintea ta! Și au tot lăsat, până s-a umplut spațiul alocat acelui abonat.
N-ar fi exclus ca persoana să nu mai fie în țară şi neavând roaming, să nu poată oricum fi contactată.