| Alexstn a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Orange Gova.Cand intru in jocuri se blocheaza o secunda, iar apoi dupa 6-7 blocari îmi spune ca aplicatia respectiva nu raspunde si apoi se blocheaza telefonul.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Trebuie resoftat telefonul. inainte de a face asta sa te convingi ca poate nu va fi nevoie da-i o resetasre totala.(sfat: salveaza-ti pozele, muzica, contactele pe ceva (pc, stick, card..etc ) si sunt sigur ca o sa mearga ca mi s-a intamplat si mie. daca nu te descurci du-te la cineva care stie sau eventual o faci singur acasa uitandu-te pe Youtube sau pe internet.

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Ai un telefon de ****! Nu-l mai aburiti, adevarul doare laughing