| Memories a întrebat:

Salut:*
Am o problema cu telefonul(Motorola rokr e8)....Cand il pun la incarcat(la priza) pur si simplu nu se aprinde acel beculet verde iar telefonul nu se incarca,insa cand il conectez la pc, chiar daca e inchis se aprinde un beculet portocaliu dar nu se aprinde telefonul...
Incarcatorul este bun (l-am incercat si pe alte telefoane).O fi problema de la baterie?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da,poate fi o problema de la baterie care poate fi verificata cu ajutorul unui multimetru de un electrician/electronist/cunoscator sau poate fi o problema in softul telefonului. Dar am si eu o intrebare:ai cumparat telefonul de craciun? Altfet nu-mi explic cum de are atatea beculetebig grinbig grin

| Dey0x a răspuns:

Problema poate fii la mufa la telefon, du-te la un magazin de telefoane sa ti-o schimbe, nu e scumpa happy