| danyel98 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul..Nu m idetecteaza reteaua de wi-fi, alte retele detecteaza, dar pe cea de acasa nu, alte telefoane se pot conecta la reteaua mea, dar eu nu pot... Aveti vreo idee cum sa rezolv? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

O fi rețea rapidă (standard „n") și poate telefonul tău știe doar "b, g". Deși e puțin probabil. Sau poate rețeaua ta nu emite SSID-ul (e „oarbă") - atunci trebuie să setezi manual în telefon noua conexiune, cu toți parametrii și va merge.

| danyel98 explică (pentru mihai69):

Inainte o puteam vedea, am eliminat o si acum nu o mai pot gasi laughing

2 răspunsuri:
| DixieBloom a răspuns:

Ar trebui sa intrebi un informatician.Sau te duci la magazinul retelei talesadVodafone, Orange, Telekom)
Si intrebi acolo.