| Justusee34 a întrebat:

Salut.

Am o problema cu telul asta idiot Huawei y7 2019.

Cand vreau sa ma uit la un film pe google nu imi dispare bara de jos (stiti voi cea care dai inapoi, cea care iti arata paginile si celalata).

Arata asa?⏺️⏹️

Nu imi dispare si e enervant rau, ajutati-ma pls.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Descarcă-ți alt player

| Justusee34 explică (pentru sierra1):

Ce player? Dami un exemplu

| sierra1 a răspuns (pentru Justusee34):

Caută pe magazin play - sunt câteva sute

| anonimg a răspuns:

Folosește aplicația YouTube.
Nu intra pe YouTube de pe browserul de internet; ci intră pe YouTube direct din aplicația YouTube. Dacă nu o mai ai în telefon, o descarci din Magazin play.

| Justusee34 explică (pentru anonimg):

Stiiu ce e ala "YouTube"
Dar eu vreau sa ma uit la filme si bara aia idoata e enervant adica stica tot filmu?⏺️⏹️
Ps:YouTube nu e de filme

| TheGentleman a răspuns (pentru Justusee34):

Ba da. Varianta premium include și filme. Sau descarcă Netflix/ HBO Go.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt player se refera la MX player de ex.