| NutzuAlbert a întrebat:

AM o problema cu un iphone 4 din cauza ca am vrut sa bag jailbreak cu app pandu. Dupa ce am facut ce trebuia, culmea ca s-a stricat telefonul din cauza aceasta. Nu pot baga cartela sim si mi-au disparut aplicatiile din fabrica (setarile, ceas, calendar, camera foto, poze etcc) Eu am incercat sa dau reset din fabrica din itunes dar imi cere cv de la icloud si nu pot intra ca nu am setari. Ma puteti ajuta? pls help ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci la resoftat, numai cei care repara telefoane il mai pot face cum era.

| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Du-te la reparat cu el.

| Altcineva2240 a răspuns:

Trebuie sa îți bagi ID si parola icloud daca nu le mai sti nu mai ai ce face cu telefonul decât să-l ți pe post de bibelou.