| borceanelvis a întrebat:

Salut am o problema cu un Samsung galaxy s am avut parola cu model si o verisoara mai mica a format mai multe modele si acum imi apare sa scriu nume utilizator e-mail si parola..MA POATE AJUTA CINEVA?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un prieten la care s-a intamplat asta te duci la Samsung service sau la reteaua de unde l-ai luat si iti schimba softul si dai 50 de lei dar poti si singur cautind pe internet softul si-l pui cu un cablu de date in timp cei conectat la PC