| Bran a întrebat:

Salut, am o problema cu un Samsung galaxy s2 i9100 Nu se aprinde, Orice baterie pe care am incercato la el nu schiteaza nimic, in schimb daca incerc sa il bag la usb il citeste pc-ul.
baiatu care la avut inainte a zis ca i-a pocnit (s-a umflat)bateria in el idei ceva ce ar putea avea?
Am fost cu el in mai multe servisuri cineva zicea ca are consum marit la voltaj sau amperaj nu mai stiu. intrebarea mea este daca placa de baza e de vina sau display-ul.
OFER FUNDA!

1 răspuns:
| catafan a răspuns:

Cred ca ti-a ramas in savemode