| Janos1995 a întrebat:

Salut am o problema cu un Samsung galaxy s8 plus am fost cu el la piscina toate bune si frumoase dar ajuns acasa am observat ca lentilele de la camera is aburite cum pot sa rezolv problema

1 răspuns:
| RedSkyRomania a răspuns:

Bună! Problema se va rezolva de la sine, la un moment dat, dar pentru a accelera dezaburirea, poți încerca să lași telefonul peste noapte în orez, deoarece acesta va reține umiditatea. Nu încerca să folosești uscător de păr, aspirator etc. pentru că vei face mai rău.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskytech.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

Funda?