| NicusoL99 a întrebat:

Salut, am o problema cu un telefon de la Orange Nivo, am bagat in el o cartela Digi, dupa aceea am bagat inapoi cartela de Orange si imi apare "Codul PIN de deblocare a retelei SIM" Codul cartelei este 0000, dar cel al retelei nu il stiu, cum pot face rost de el?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Logic e sa suni la cei de la Digi. Nu cred ca e o problema la scare mare ca macar cateva persoane sa fii patit asta. Deci doar ei te pot ajuta.