| bistrita1984 a întrebat:

Salut,am o problema cu un telefon Nokia 108 dual-sim, eu am numar de Orange si cand sun pe cineva pe Orange suna incet dar cand sun pe cineva pe Vodafone imi suna automat pe difuzor si daca apas pe tasta de difuzor de doua ori imi suna incet adica normal care ar fi problema?

1 răspuns:
| maddoximilian a răspuns:

Vezi prin setari apelare... volum sim 1 sim 2... sau cel mai bine revino la setarile din fabrica poate ai umblat si nu ti-ai dat seama nu stiu big grin