| Lorintiu_Paul_1997 a întrebat:

Salut, am o problema, de fapt mi-am cuparat o pereche de casti beats studio wireless si se aud incet. Sunt noi si am schimbat 4 perechi de casti din magazin (altex) si degeaba tot asa se aude ( tin sa mentionez ca intr-o seara si-au dat drumul nu stiu cum dar se auzea de 2 ori mai tare ca inainte. Doar o zi a durat fericirea ). Daca aveti vreo informatie sunt bucuros sa o aud...

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Daca spui ca ai schimbat 4 perechi si se auzeau la fel, problema este din telefon. Banuiesc ca ai incercat si cu alte melodii, nu numai una, nu? Ai putea sa incerci sa dai backup la tot ce ai pe telefon, si sa dai un reset. Desi, eu cred ca e o problema de hardware.