| anonim_4396 a întrebat:

Salut..Am o problema Deci Mi s-a blocat un numar pe cartela de cosmote adica am blocat numarul din greseala sa nu mai primesc sms`uri de la el. iar acum vreau sa-l fac sa primesc din nou de la aceea persoana si nu am optiunea la telefon sa deblochez numarul. Mentionez ca a fost blocat cu o optiune din telefon ( Samsung dual sim nu mai stiu ce telefon ca nu este al meu ) Am fost la cosmote si nu stie cu ce sa ma ajute....Cartela e pe abonament. daca a mai patit cineva ceva..Rog sa ma ajute big grin

2 răspunsuri:
| houserboy a răspuns:

Pai e faza aia la apel cand nu mia vrei sa primesti msj sau apel de la aceea persoana