| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă extrem de urgentă. Intru pe camera pe Android si vreau sa filmez, dar după câteva secunde imi apare mesajul "Codecul Video este utilizat de alta aplicație. Închideți toate aplicatiile video din managerul de activități" sau ceva de genul... va rog ajutați-ma. Data trecută am rezolvat doar printr-un restart. Am un Samsung Galaxy J5 2016... va rog.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai pornita aplicatia de doua ori sau aplicatia de redare este pornita.
Ori le opresti din lista aplicatiilor (ferestrelor) pornite, ori opresti telefonul (din buton) si-l pornesti din nou.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dai restart, daca nu merge nici dupa restart, dezinstaleaza aplicatiile suspicioase deoarece poate fi keylogger.

| Anonimus19191 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi, dar am încercat și asta. happy